Розрахунки системи опалення будинку

Розрахунок тепловтрат будинку, складання специфікації матеріалів і устаткування, складання кошторису

Як ви дізналися, які радіатори вам потрібні?

У вас немає проекту на опалення вашого будинку? Ви самі підбирали радіатори з розрахунку 100 Вт/кв.м.? Або вам підбирав радіатори ваш майстер "з досвіду" і "на око"?

Тоді ми хочемо запропонувати вам гроші! Ваші гроші. Поки що ваші... Через кілька тижнів вони будуть висіти на стіні вашого будинку у вигляді надмірно великих радіаторів або будуть залиті в стяжку разом із зайвими трубами.

Замовте у нас розрахунок тепловтрат вашого будинку і ви зможете заощадити 20-30% від рахунку на радіатори і близько 10% від рахунку на труби. Дійсно, саме такі переплати в середньому загрожують нашим клієнтам.

Розрахунок тепловтрат будинку

Розрахунок тепловтрат будинку необхідний для того, щоб правильно підібрати радіатори. Скажімо, тепловтрати на 1 кв.м. (Питомі тепловтрати) коливаються від 50 до 130 Вт.

Втрати тепла в кімнатах приватного будинку будуть залежати від:

  • призначення кімнати;
  • її розташування в будинку;
  • як утеплені стіни, стеля та підлога в будинку;
  • енергоефективності вікон;
  • режиму використання будинку: постійне проживання або періодичне.

А які тепловтрати в вашому домі? Замовте розрахунок тепловтрат у нас і не переплачуйте за зайвий розмір радіаторів. Економія - 15-30% на радіаторах! Ви отримаєте тепловтрати кожної кімнати в вашому домі.

Правильний підбір радіаторів опалення

Маючи на руках точні розрахункові тепловтрати по кімнатах, здається, не важко підібрати радіатори. Взагалі так. Але тут теж є нюанси. Найімовірніший підводний камінь, на який наткнеться пересічний покупець - це вибір температурного режиму. Виробники і продавці радіаторів їм дуже майстерно маніпулюють.

Навіть на підборі розмірів радіаторів можна заощадити. Різні типорозміри батарей однієї і тієї ж марки можуть мати різну вартість одиниці теплової потужності.

Замовте розрахунки у нас - нехай фахівці правильно підберуть вам радіатори. Додаткова економія - 5-8% на радіаторах!

Підбір труб для розводки опалення

Отримайте у нас специфікацію на труби для розводки опалення та теплої підлоги. Правильний вибір труб, підбір діаметрів дозволить не переплачувати за те, що буде забетоновано в підлозі, а з іншого боку буде гарантією надійності і довговічності системи опалення. Економія - 5-10% на трубах!

Складання специфікації на систему опалення

Замовте у нас розрахунок системи опалення та складання специфікації матеріалів і устаткування. Похибка наших розрахунків на практиці не перевищує 5% в грошовому вираженні.

Специфікація дозволить заощадити ваші гроші. По-перше, ви не будете переплачувати за зайві матеріали, а по-друге, ви з нею легко знайдете найбільш вигідного постачальника. Специфікація включатиме всі необхідні матеріали та обладнання на систему опалення із зазначенням марок і кодів за каталогом.

Замовте у нас всі розрахунки по системі опалення вашого будинку і отримаєте детальний кошторис через 2-5 днів. Вартість розрахунків 300-500 грн. Економія - сотні євро .